Доступність посилання

ТОП новини
13 Грудень 2018, Київ 15:53

Дочка Нємцова закликає до санкцій проти пропагандистів Кремля


Жанна Нємцова

Старша дочка Бориса Нємцова Жанна закликає запровадити санкції проти співробітників російських ЗМІ, які беруть активну участь у пропагандистській кампанії Кремля. Про це Жанна Нємцова написала у статті в російській газеті «Ведомости», порівнявши прокремлівських пропагандистів із їхніми колегами в Руанді, які підбурювали до убивства представників народу тутсі.

«Розпочата державою агресивна інформаційна кампанія небезпечна ще й тим, що здатна породити нову хвилю вже ніким не контрольованого насильства. Люди, заражені ненавистю, починають здійснювати нові злочини вже за власною ініціативою», – написала Нємцова.

Вона нагадала, що «за розпалювання ненависті через ЗМІ були засуджені до довічного ув’язнення засновник і директор «Вільного радіо і телебачення тисячі пагорбів» Фердинанд Нахімана і редактор газети «Кангур» Хассан Нгезе. Радіоведучий Жорж Руджу, який озвучував заклики вбивати тутсі, отримав 12 років в’язниці».

На початку червня в Польщі Жанна Нємцова передала владі Польщі список із восьми осіб, відповідальних, на її думку, за підбурювання до вбивства її батька.

6 червня британське видання The Times повідомило, що через отримані погрози Жанна Нємцова залишила Росію. В інтерв’ю російському телеканалу РБК, на якому вона працювала ведучою, Нємцова підтвердила, що перебуває поза межами Росії, а на запитання, чи збирається повертатися на батьківщину, відповідати не стала.

Recommended

XS
SM
MD
LG