Доступність посилання

ТОП новини

Ковальчук: подання Порошенка до КСУ щодо Януковича є «очевидним юридичним ходом»


Петро Порошенко (фото ©Shutterstock)
Петро Порошенко (фото ©Shutterstock)

Заступник голови Адміністрації президента Віталій Ковальчук обґрунтував подання глави держави до Конституційного суду України щодо позбавлення Віктора Януковича звання президента бажанням Петра Порошенка бути впевненим, що рішення Верховної Ради в майбутньому не можна буде оскаржити.

«Президент України Петро Порошенко свідомо підписав закон про позбавлення Віктора Януковича звання президента України. Звернувшись же до Конституційного суду щодо конституційності рішення Верховної Ради Петро Порошенко зробив цілком очевидний юридичний хід, обґрунтований необхідністю бути впевненим, що в майбутньому цей закон не буде оскаржений у суді ні в Україні, ні за кордоном», – зазначив Віталій Ковальчук у коментарі «5-му каналу».

«Ми впевнені, що після рішення Конституційного суду таке оскарження стане уже неможливим», – додав заступник голови Адміністрації президента.

20 червня прес-служба Конституційного суду України повідомила про подання Петра Порошенка щодо рішення Верховної Ради про позбавлення Віктора Януковича звання президента.

XS
SM
MD
LG