Доступність посилання

ТОП новини

На бік сепаратистів перейшов звільнений у 2012 році військовий пенсіонер – Міноборони України


Військовий пенсіонер Олександр Коломієць дає прес-конференцію в Донецьку, 22 червня 2015 року
Військовий пенсіонер Олександр Коломієць дає прес-конференцію в Донецьку, 22 червня 2015 року

У Міністерстві оборони України повідомили, що генерал-майор запасу Олександр Коломієць, який у Донецьку заявив про перехід на бік угруповання «ДНР», був звільнений іще 2012 року.

«Генерал-майор запасу Олександр Коломієць був звільнений з Міністерства оборони України у серпні 2012 році з посади начальника відділу аналізу інформації Генерального штабу ЗСУ. Причиною звільнення стали некомпетентність та численні несанкціоновані поїздки до Російської Федерації, зокрема до Москви», – мовиться в повідомленні прес-служби оборонного відомства.

Окремо в Міноборони наголошують, що за клопотанням працівників військової контррозвідки Олександра Коломійця було позбавлено допуску до державної таємниці.

Раніше ЗМІ сепаратистів повідомили, що на бік «ДНР» перейшов колишній помічник міністра оборони Олександр Коломієць, який 19 років був обласним військовим комісаром Донеччини. На прес-конференції в Донецьку Коломієць розповів, що «змушений був вивезти родину з Києва, побоюючись переслідування з боку влади».

XS
SM
MD
LG