Доступність посилання

ТОП новини

Після протесту у Єревані поліція затримала понад 230 людей


Єреван, 23 червня 2015 року

Після розгону протестувальників у центрі вірменської столиці Єревана у вівторок вдосвіта затримано 237 осіб. Такі попередні дані поліції. Крім того, семеро затриманих звернулися за медичною допомогою, трьом знадобилась госпіталізація.

Поліція стверджує, що під час операції постраждали і були поранені 11 її співробітників.

Як повідомляло раніше Радіо Азатутюн (вірменська служба Радіо Свобода), серед затриманих – співробітник редакції, оператор Гарік Арутюнян.

Вірменські поліцейські сьогодні вранці водометами розігнали демонстрантів в центрі Єревана після того, як напередодні закінчився термін ультиматуму, висунутого владі ініціативною групою «Ні грабунку!», яка разом з численними прихильниками вийшла на протест проти підвищення тарифів на електроенергію. Попри попередження поліції, активісти рушили від площі Свободи, де протягом чотирьох днів проводили сидячий страйк, до площі Баграмяна, де розташована резиденція президента Вірменії. Поліцейські перекрили проспект Баграмяна, не давши людям можливості дійти до президентського палацу, і протестувальники вирішили почати сидячий страйк. Після кількагодинних переговорів, коли активісти відмовилися звільнити проспект, поліцейські попередили, що захід є незаконним, і о пів на шосту ранку за місцевим часом почали силову операцію проти активістів із застосуванням водометів.

XS
SM
MD
LG