Доступність посилання

ТОП новини

У Кремлі називають нову воєнну стратегію США конфронтацією


(©Shutterstock)
(©Shutterstock)

У Кремлі вважають конфронтацією нову воєнну стратегію США, у якій йдеться, що американська армія має бути готовою протистояти Росії. Про це заявив речник російського президента Дмитро Песков.

«Можна висловити жаль, тому що концепція безпеки – це документ, розрахований на середньострокову і довгострокову перспективу, і, власне, поява таких формулювань свідчить про конфронтаційні настрої, позбавлені будь-якого об’єктивізму щодо нашої держави, причому у довгостроковій перспективі», – сказав Песков у четвер, 2 липня, російським журналістам.

1 липня у США презентували нову воєнну стратегію, у якій йдеться, що американська армія має бути готовою протистояти таким «ревізіоністським державам», як Росія.

До загроз, яким сили США мають бути готовими протистояти, також віднесене угруповання «Ісламська держава», Іран та Північна Корея.

Відносини між Москвою та Заходом погіршилися минулого року, після російської анексії Криму.

Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

XS
SM
MD
LG