Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 16:23

15 серпня у світі відзначають Міжнародний день безпритульних тварин


15 серпня увесь світ відзначає Міжнародний день безпритульних тварин. Однак в Україні влада не зацікавлена у вирішенні проблем з собаками й котами-безхатьками, бо наживається на ній. Про це в ефірі програми «Молодь плюс» заявила президент Всеукраїнського фонду захисту тварин Марія Нікіточкіна.

«Проблема наших притулків в тому, що це не притулки, а концтабори. Там де відкрили притулки з 2 чи 3 тисячами собак, там жах. Це взагалі заборонено будь-якими нормативними документами. Така кількість тварин це велика захворюваність та смертність. Це притулки, які не відповідають ніяким європейським стандартам, але ми не можемо їх судити, тому що люди це зробили за власний кошт. Тому дорікати їм за це теж є неправильним. Держава повинна була б їм у цьому допомогти: чи державними матеріалами, чи їжею, чи ветеринарними препаратами», − каже Нікіточкіна.

За даними КМДА, з 2008 по 2015 рік коштами міста стерилізували понад 34 тисячі тварин. Щороку на ці цілі (стерилізацію та вакцинацію) Київ виділяв близько півтора мілйьона гривень.

Recommended

XS
SM
MD
LG