Доступність посилання

ТОП новини
23 Лютий 2018, Київ 19:01

Представник угруповання «ДНР» у Тристоронній Контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Денис Пушилін заявляє, що переговори у Мінську ще тривають.

«Переговори тривають, ми продовжуємо обговорювати перспективи парафування документа. Але, швидше за все, нічого не буде», – заявив Пушилін, якого цитують сайти сепаратистів.

Представники України та ОБСЄ у Тристоронній контактній групі не коментували ситуацію. Більше подробиць наразі немає.

Раніше Радіо Свобода повідомляло, що у переговорах Тристоронньої контактної групи, які проходили у Мінську у понеділок, 3 липня, оголосили перерву. Проте засідання підгрупи з безпеки, де обговорюють договір про відвід озброєнь калібром менше 100 міліметрів, триває.

Минулого місяця президент України Петро Порошенко заявив, що доручив підписати у рамках Тристоронньої контактної групи угоду, яка дозволить почати відведення озброєння і створити 30-кілометрову буферну зону уздовж лінії зіткнення.

21 липня під час переговорів у Мінську представники Тристоронньої контактної групи домовилися про відведення від лінії зіткнення озброєння калібром до 100 міліметрів, але не підписали ніякого документу.

Ваша думка

Показати коментарі

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG