Доступність посилання

ТОП новини

Медведєв: у Росії немає дефіциту продуктів


Дмитро Медведєв у Кримському сховище яблук (архівне фото)

Прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заперечує інформацію про дефіцит продуктів в країні через введення продовольчого ембарго.

«Щоб там не говорили, які б прорікання на цю тему не робились, ніякого дефіциту ні з м’ясом, ні з молоком, ні з овочами і фруктами у нашій країні немає. В усякому разі цього року ситуація абсолютно стабільна», – заявив Дмитро Медведєв у вівторок, 11 серпня, на першому засіданні урядової комісії з імпортозаміщення.

Сьогодні російський віце-прем’єр Аркадій Дворкович заявив, що Росія планує включити нові країни до списку обмежень щодо імпорту харчів. При цьому Дворкович не уточнив, які саме країни будуть включені до списку обмежень, до якого наразі входять Канада, США та країни Євросоюзу.

За повідомленням агенції «Інтерфакс» йдеться про сім країн.

У відповідь на санкції Заходу проти Росії за її роль у дестабілізації ситуації в Україні, Москва запровадила обмеження у відповідь.

29 липня президент Росії Володимир Путін підписав указ про знищення «санкційної» продукції. 6 серпня – у день вступу указу у силу – в Росії знищили 319 тонн продовольства – фруктів, овочів, сирів, м’яса. Процес знищення їжі триває.

XS
SM
MD
LG