Доступність посилання

ТОП новини

ООН: 350 родин на Донбасі цього тижня отримають курчат, щоб вижити


Продовольча і сільськогосподарська організація ООН (ФАО) повідомляє про початок реалізації програми допомоги людям, які живуть у зоні конфлікту на сході України.

За повідомленням у твітері ООН, цього тижня домогосподарства в Артемівському районі Донецької області та Попаснянському районі Луганської області отримають загалом близько 7 тисяч голів тритижневих курчат.

Таку допомогу отримають 350 родин. Додатково кожна така родина отримає 200 кілограмів комбікорму, якого має вистачити на три місяці.

Родини, які вважатимуть за краще залишити курчат для виробництва яєць, можуть очікувати на яйцекладку через п’ять місяців.

Раніше в ООН заявили про погіршення гуманітарної ситуації на сході України. Управління ООН з координації гуманітарних питань називає головними проблемами відсутність безпеки, бюрократичні перепони, а також матеріально-технічні проблеми.

Експерти нагадують про наближення зими і побоюються, що час уже втрачений, і через чинні обмеження тисячі постраждалих від конфлікту можуть залишитися без життєво необхідної допомоги.

XS
SM
MD
LG