Доступність посилання

ТОП новини

«Подарунок солдату»: у Києві відбувся благодійний творчий фестиваль


У неділю, 13 вересня, у Києві з ініціативи волонтерських організацій і майстрів традиційних ремесел відбувся благодійний фестиваль «Подарунок солдату». За словами організаторів, його завданням єзалучення людей до виготовлення подарунків для подальшої передачі бійцям у зону АТО.

Як повідомила Радіо Свобода організатор фестивалю, волонтер Ксенія Дронь, зроблені під час фестивалю подарунки і зібрані кошти найближчим часом передадуть на Донбас бійцям Збройних сил і Національної гвардії України.

«У рамках подібних фестивалів ми збираємо кошти на купівлю військової амуніції для наших бійців, а також передаємо зроблені митцями і пересічними українцями маленькі подарунки, які для хлопців – символ рідної домівки. А для нас це – вислів пошани і любові до наших захисників», – зазначила Дронь.

Під час фестивалю «Подарунок солдату» гості виготовляли бійцям ляльки-мотанки, розписані пряники і футболки, браслети на патріотичну тематику тощо. Також у рамках фестивалю працювала «Пошта Майдану», де кожен охочий зміг підписати українським військовим листівку або написати листа. У неділю ввечері листи відправляють в зону АТО.

Серед організаторів нинішнього благодійного фестивалю – громадські об‘єднання «Eleos-Ukraine», «Громадський сектор Євромайдану», «Пошта Майдану» та «Український міліарний портал».

XS
SM
MD
LG