Доступність посилання

ТОП новини

На фестивалі у Києві шукали господарів котам із притулку


Сьогодні, 20 вересня, у Києві провели перший благодійний «Фестиваль котиків», на якому кияни могли безкоштовно взяти додому кошеня чи дорослу кішку із притулку. Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, нових господарів на фестивалі шукали близько 50 тваринок віком від 2-3 місяців до 1-2 років. Це були лише здорові тваринки, які вже реабілітувалися та одужали.

«Раніше наша організація робила рекламу в інтернеті, проте це сприяло лише тому, що люди почали більше приносити бездомних тварин до притулку, а не забирати кішок додому», – розповіла організатор фестивалю, волонтер Товариства захисту тварин «За життя» Юлія Чудновець, і додала, що це й наштовхнуло на ідею провести фестиваль, де кияни зможуть вибрати собі нового члена родини.

Загалом на «Фестивалі котиків» знайшли нових господарів понад 30 чотирилапих. Ті, хто взяв тваринок додому, отримали консультацію ветеринара і спеціальні картонні коробки для транспортування котів.

На фестивалі влаштували також благодійний ярмарок, частину виручених коштів з якого призначили для придбання корму кішкам і загалом фінансову допомогу притулку, де нині живуть близько 300 тварин.

Гостей фестивалю розважали також конкурсами, виставкою фотографій і картин, майстер-класами з виготовлення іграшок та суверенів, малюнками на асфальті, боді-артом тощо.

XS
SM
MD
LG