Доступність посилання

ТОП новини
22 Березень 2018, Київ 12:43

У Криму українські документи на право власності землі внесуть до російського кадастру


У Криму до кінця року планують оцифрувати старі документи про право власності на землю і договори оренди, після чого дані внесуть у публічну кадастрову карту Росії. Про це повідомив заступник чинного «голови» Криму Микола Янакі.

«До кінця поточного року буде завершено процес оцифрування старих документів про право власності на землю і договорів оренди, що збереглись в архівах колишнього Республіканського комітету Криму щодо земельних ресурсів», – цитує Янакі прес-служба окупаційного уряду Криму.

За його словами, 2016 року розпочнеться облік усього нерухомого майна, у тому числі будівель, споруд, недобудов. Таких об’єктів у Криму є близько 2,4 мільйонів.

З 16 березня 2015 російські муніципальні освіти Криму почали прийом заяв від пільгових категорій громадян про взяття їх на чергу для безкоштовного надання земельної ділянки. Основним критерієм постановки громадянина в чергу є його проживання протягом 5 останніх років на території одного муніципального району чи міського округу.

Росія анексувала Крим у березні 2014 року. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації півострова. Росія заперечує факт анексії, кажучи про «відновлення історичної справедливості».

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG