Доступність посилання

ТОП новини

У НАТО занепокоєні російською присутністю у Сирії


©Shutterstock

НАТО, а також країни-члени альянсу – Франція і Британія – занепокоєні значним зростанням російської військової присутності у Сирії.

Міністр оборони Франції Дін-Ів Ле Дріан закликає Москву пояснити зростання кількості російської техніки і персоналу у цій країні.

У четвер, 24 вересня, під час зустрічі з міністром оборони Великої Британії Майклом Фаллоном, Ле Дріан наголосив, що якщо Москва намагається «захистити президента Сирії Башара аль-Асада», вона повинна визнати це.

За словами Майкла Фаллона, російська військова присутність у Сирії «погіршуватиме і без того дуже складну ситуацію».

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ заявив, що також занепокоєний діями Москви у Сирії. За його словами, важливо, щоб Росія прояснила свої наміри щодо цієї країни.

Ці заяви з’явилися після того, як Росія анонсувала, що у вересні та жовтні проводитиме військово-морські навчання на сході Середземного моря.
У четвер, 24 вересня, у Міністерстві оборони Росії заявили, що ці навчання були заплановані минулого року і не пов’язані з ситуацією у Сирії.

Упродовж чотирьох років громадянської війни у Сирії, у результаті якої загинули близько 250 тисяч людей, Москва залишається найбільшим союзником Дамаска.

XS
SM
MD
LG