Доступність посилання

ТОП новини

«Опозиційний блок» пропонує призначили вибори в Маріуполі на 15 листопада


Ілюстративне фото

«Опозиційний блок» пропонує призначили вибори в Красноармійську та Маріуполі Донецької області на 15 листопада.

У Верховні Раді зареєстрований відповідний законопроект №3371 групою депутатів від фракції «Опозиційний блок».

«Встановлені законом випадки не передбачають тієї ситуації, що склалася у містах Красноармійську та Маріуполі. Тож задля врегулювання правовідносин та забезпечення конституційних прав виборців цих міст, пропонується призначити голосування з чергових виборів депутатів міськрад та міських голів у містах Красноармійську та Маріуполі Донецької області на неділю 15 листопада», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. Водночас, у кількох містах, зокрема, в Маріуполі та Красноармійську, вибори не відбулися через порушення, зокрема, через незабезпечення бюлетенями дільничних виборчих комісій. За даними міліції, на Донеччині голосування не відбулося у Маріуполі та Красноармійську, де виборчі бюлетені не були завезені у 205 та 30 дільничних виборчих комісій.

25 жовтня Луценко закликав голів фракцій зібратись 26 жовтня на раду коаліції «для законодавчого опрацювання механізму проведення місцевих виборів у Маріуполі до кінця поточного року». Проте рада коаліції ще не змогла домовитися щодо виборів у Маріуполі та Красноармійську.

У ЦВК заявили, що у Маріуполі і Красноармійську у разі необхідності перевибори можуть відбутися 15 листопада, призначення нової дати виборів – за Верховною Радою.

XS
SM
MD
LG