Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 08:53

Спільні дії на випередження – найкраща відповідь на агресію Росії – Яценюк у Ризі


Арсеній Яценюк

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк назвав головною протидією російській агресії спільні дії на випередження з боку світової спільноти. Про це Яценюк сказав у п’ятницю в Ризі на конференції щодо економічних та безпекових ризиків, передає Урядовий портал.

«Найкращий рецепт і найкраща відповідь на агресію – бути об’єднаними, діяти сміливо і завжди бути на першій лінії, не позаду. Російська агресія проти України – це не лише війна проти України. Він (Путін – ред.) розв’язав війну проти європейських цінностей та цінностей вільного світу», – сказав Яценюк.

Український прем’єр заявив, що з російським вторгненням суттєвих втрат зазнала і українська економіка.

«Після російського вторгнення ми втратили 20% української економіки, військові витрати з бюджету сягнули 5%, ми втратили 65 із 90 шахт, втратили інфраструктуру. Але найбільші втрати – втрачені людські життя»», – сказав Яценюк.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк другий день перебуває з офіційним візитом у Латвії, де він вже взяв участь у зустрічі глав урядів Балтії та України, зустрівся з керівництвом Латвії, відвідав Центр НАТО зі стратегічних комунікацій і взяв участь в церемонії відкриття пам’ятника Тарасу Шевченку в Ризі.

Відносини України та Росії увійшли у фазу особливого загострення, відколи Російська Федерація анексувала навесні минулого року український Крим, а невдовзі, офіційно заперечуючи це, почала надавати збройну та фінансову підтримку сепаратистам на Донбасі. У січні Верховна Рада України визнала Росію країною-агресором.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG