Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» і «Свобода» ухвалили рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів


Ілстративне фото
Ілстративне фото

Політичні партії «Батьківщина» і «Свобода» ухвалили рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів та про консолідацію дій у місцевих радах нового скликання. Про це йдеться у спільній заяві політсил, яку опублікувала прес-служба «Батьківщина».

«Ми об’єднуємо свої зусилля в місцевих радах навколо спільних принципів, основними з яких є – соборність і неподільність України, впровадження реальних реформ, боротьба з корупцією, продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, захист добровольчого й волонтерського руху, зниження тарифів ЖКГ та підвищення соціальних стандартів», – йдеться у заяві.

Крім того, у «Батьківщині» та «Свободі» закликали інші політичні сили підтримати кандидатів на посади міських голів від демократичного табору та взяти участь у спільній роботі в місцевих радах «заради досягнення ідеалів Майдану та розбудови європейської України».

Місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня у всіх регіонах, окрім анексованого Росією Криму та в тимчасово окупованих районах Донецької та Луганської областей. 15 листопада в Україні має відбутися другий тур виборів міських голів в містах з кількістю зареєстрованих виборців понад 90 тисяч. За даними Комітету виборців України, таких міст 27.

XS
SM
MD
LG