Доступність посилання

ТОП новини

Суд переніс на 19:00 засідання щодо запобіжного заходу Мосійчуку


Ігор Мосійчук

Печерський райсуд Києва переніс на 19:00 засідання щодо обрання запобіжного заходу для народного депутата Ігоря Мосійчука.

Як повідомляє прес-служба депутата, під час сьогоднішнього засідання Мосійчук заявив про те, що він не ознайомлений із предметом розгляду суду, його матеріалами та відповідно не мав змогу підготувати стратегію захисту зі своїми захисниками.

У зв’язку з цим Мосійчук попросив суд оголосити перерву.

17 вересня Верховна Рада дала згоду на притягнення Мосійчука до кримінальної відповідальності, затримання й арешт, після чого його й затримали силовики в будівлі парламенту.

Перед голосуванням генеральний прокурор Віктор Шокін показав депутатам відео, на якому Мосійчук нібито отримує хабар. Сам парламентар назвав відео неправдивим, а обвинувачення на його адресу – політичною помстою.

Ігоря Мосійчука підозрюють у вчиненні правопорушень, передбачених п’ятьма статтями Кримінального кодексу, зокрема в одержанні неправомірної вигоди. Мосійчуку суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою, наразі він перебуває в лікарні у зв’язку з станом здоров’я.

XS
SM
MD
LG