Доступність посилання

З 6 лютого починає діяти угода про спрощення візового режиму між Росією та Іраном


Підписана у листопаді минулого року між президентом Росії Володимиром Путіним і президентом Ірану Хасаном Роугані угода про спрощення візового режиму між країнами набирає чинності сьогодні, 6 лютого.

Згідно з документом, візові правила спрощуються для російських та іранських бізнесменів, науковців, митців, студентівта інших категорій мандрівників, зазначили в МЗС Росії.

Про спрощення візових процедур заявив під час свого 4-денного перебування в Москві радних верховного лідера Ірану аятоли Алі Хаменеї Алі Акбар Велаяті, додавши, що надалі Іран та Росія розглядатимуть питання про безвізовий режим для громадян обох країн.

Понад п'ять мільйонів туристів з Росії відвідали Іран у 2015 році. Іран у свою чергу заявив про намір розширити свою співпрацю з Москвою.

XS
SM
MD
LG