Доступність посилання

17 Січень 2018, Київ 13:42

Яхту колишнього міністра преси Росії Лесіна продали неназваному покупцеві


Володимир Путін і Михайло Лесін (архівне фото)

Розкішну яхту, яка належала колишньому міністрові преси та інформації Росії Михайлу Лесіну, продали неназваному покупцеві. Продаж 55-метрового судна, про який оголосила компанія IYC, розташована у Флориді, відбувся на тлі нерозкритих обставин раптової смерті Михайла Лесіна, а також невирішених питань щодо його майна та активів.

IYC оголосила, що дата продажу яхти – 26 квітня, але не надала жодних подальших подробиць щодо ціни продажу, покупця і продавця, який уклав угоду, зазначивши лише, що це був «вражаюче швидкий продаж».

Катя Джаймес – агент із продажу – відмовилася надати кореспондентові Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа додаткові деталі, за винятком того, що яхта була спочатку оцінена в 40 мільйонів доларів.

За повідомленнями австралійської преси, яхта перебувала в Австралії на ремонті, коли Лесіна знайшли мертвим уготелі Dupont Circle у Вашингтоні 5 листопада 2015 року. Яхту потім доставили через Тихий океан до Флориди і виставили на продаж в Палм-Біч, повідомила компанія IYC.

Лесін був основним гравцем в російській телевізійній індустрії, його компанія «Відеоінтернешнл» була одним із найбільших брокерів для телевізійної реклами в Росії та Східній Європі. Як міністр преси та інформації в перші роки після приходу Володимира Путіна на посаду президента, він допоміг зміцнити контроль Кремля над національними мовними компаніями. Пізніше він брав участь у створенні англомовного телеканалу Russia Today (тепер відомому як RT), який належить державі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG