Доступність посилання

ТОП новини

У Таджикистані урочисто відкритий енергетичний проект CASA-1000


Високопосадовці з Афганістану, Пакистану, Таджикистану і Киргизстану запускають проект CASA-1000, Душанбе, Таджикистан, 12 травня 2016 року

Високопосадовці з Афганістану, Пакистану, Таджикистану і Киргизстану на церемонії в Душанбе 12 травня урочисто відкрили енергетичний проект CASA-1000.

В урочистостях взяли участь голова виконавчої влади Афганістану Абдулла Абдулла, прем’єр-міністр Пакистану Наваз Шаріф, президент Таджикистану Емомалі Рахмон і прем’єр-міністр Киргизстану Сооронбай Жеенбеков.

Енергетичний проект CASA-1000 на суму 1,17 мільярда доларів передбачає створення належних умов для торгівлі електроенергією між країнами Центральної Азії (Таджикистаном і Киргизстаном) та країнами Південної Азії (Афганістаном і Пакистаном). Ідеться про будівництво інфраструктури для передачі струму високої напруги.

Зведення всіх необхідних об’єктів планується завершити до 2018 року. Проект фінансується США, Великою Британією, Світовим банком, Європейським інвестиційним банком та Ісламським банком розвитку.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG