Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 08:26

Керівництво іномовлення США вітає звільнення азербайджанської журналістки Ісмаїлової


Хадіджа Ісмаїлова після звільнення

Джон Лансінґ, директор Рада директорів мовлення, що керує низкою американських медіа-компаній закордонного мовлення вітає рішення Верховний суд Азербайджану щодо звільнення з в’язниці журналістки Радіо Свобода Хадіджи Ісмаїлової.

За його словами, її звільнення є «позитивним розвитком подій для людей в Азербайджані і кроком на шляху до свободи ЗМІ».

Джон Лансінґ закликав Баку зняти обмеження пересування, запроваджене щодо Ісмаїлової, наголосивши, що її звільнення має «супроводжуватися унеможливленням переслідувань, стеження і залякування, від чого вона потерпала перед затриманням».

Він також закликав владу Азербайджану дозволити знову відкрити у Баку офіс Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода і припинити розслідування щодо інших журналістів цього ЗМІ, які працювали у бакинському бюро перед його закриттям у грудні 2014 року.

Верховний суд Азербайджану у середу звільнив журналістку Радіо Свобода Хадіджу Ісмаїлову, скоротивши її 7,5-річний термін ув’язнення до умовного 3,5-річного.

Суд ухвалив таке рішення 25 травня, заслухавши апеляцію журналістки. Після звільнення Ісмаїлова заявила, що продовжить працювати журналісткою.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG