Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 18:10

У ФСБ в Умерова взяли підписку про нерозголошення матеріалів справи


Ільмі Умеров

У Криму 26 травня в управлінні російської ФСБ відбувся допит заступника голови Меджлісу кримських татар Ільмі Умерова, після чого з нього взяли підписку про нерозголошення матеріалів справи.

«Сьогодні слідчі дії були пов’язані з фотопортретною ідентифікацією того, що я брав участь в конкретній телевізійної передачі. Крім цього, я дав підписку про нерозголошення матеріалів слідства. Тому до початку суду будемо трохи стриманіше давати матеріали щодо моєї кримінальної справи», – сказав Умеров після допиту в ФСБ в Сімферополі.

За інформацією першого заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла, на допит також запросили близьких родичів Умерова.

19 травня силовики в окупованому Криму після допиту в управлінні ФСБ пред’явили звинувачення заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову.

12 травня в його будинку провели обшук, слідчий кримського управління ФСБ Росії вручив йому підписку про невиїзд.

Підконтрольна Кремлю прокуратура Криму офіційно заявила про порушення кримінальної справи відносно Умерова за «сепаратизм».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG