Доступність посилання

ТОП новини
21 Лютий 2019, Київ 10:33

Обама схвалив розширення повноважень солдатів США у Афганістані – ЗМІ


Барак Обама

Президент Сполучених Штатів Барак Обама ухвалив рішення про розширення повноважень Збройних сил США в Афганістані, зокрема більше використання повітряних сил для допомоги афганським військовим у боротьбі з талібами. Про це 9 червня повідомили агенції Reuters і Associated Press.

Нова політика дозволить солдатам Сполучених Штатів бути більш активними в підтримці афганців і супроводжувати їх в ключові моменти кампанії проти талібів.

За словами командувача США в Афганістані, генерала Джона Ніколсона, розширені повноваження будуть використані тільки «в тих окремих випадках, коли їх участь може дозволити стратегія на полі бою». Однак це не означає, що війська США супроводжуватимуть афганських солдатів щодня.

Нинішнє рішення є своєрідним відходом від правил Збройних сил США, дислокованих в Афганістані, обмежувати втручання солдатів у протистояння.

Військовим США раніше було дозволено вживати заходів проти талібів тільки тоді, коли така допомога була необхідна і щоб запобігти значним поразкам афганських військових у їх боротьбі з бойовиками.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG