Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 18:47
Новини | Події

Холодницький: подання на зняття недоторканності та арешт депутата Онищенка передали в ГПУ


Назар Холодницький

Антикорупційної прокурор Назар Холодницький заявляє, що підготував і вже передав генеральному прокурору Юрію Луценку матеріали для подання на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт з народного депутата Олександра Онищенка з депутатської групи «Воля народу».

«Сьогодні вранці за результатами цього розслідування мною як процесуальним керівником у провадженні було підготовлено, направлено і вже о 9:45 доставлено в приймальню генпрокурора подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт народного депутата Онищенка», – сказав він.

Антикорупційний прокурор очікує, що у Верховній Раді цього тижня подання розгляне парламентський регламентний комітет.

Холодницький зазначив, що це подання підготували в рамках розслідування кримінального провадження про зловживання у реалізації газу, видобутого під час спільної діяльності з «Укргазвидобування».

Водночас директор НАБУ Артем Ситник додав, що місцеперебування Онищенка відоме, він перебуває в Україні, але він має імунітет як народний депутат.

Перед цим сьогодні прес-секретар генпрокурора Юрія Луценка Лариса Сарган заявила, що ГПУ отримала подання на зняття недоторканності з депутата Онищенка.

Раніше сьогодні стало відомо, що співробітники НАБУ проводить обшук в офісі Олександра Онищенка. За інформацією бюро, обшуки відбуваються за адресами фірм, що фігурують у розслідуванні щодо реалізації природного газу за заниженою ціною за договорами спільної діяльності з «Украгазвидобуванням»

Водночас депутат Олександр Онищенко повідомив виданню «Українська правда», що обшуки відбуваються у його приймальні. Він заявив, що показав співробітникам НАБУ «всі документи, що це офіційна приймальня народного депутата, але вони продовжують займатися бєспрєдєлом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG