Доступність посилання

ТОП новини

Росія: присяжні винесли виправдальний вердикт у справі «приморських партизанів»


Фігуранти справи (зліва-направо) Максим Кирилов, Олександр Ковтун і Олексій Нікітін (архівне фото)

Колегія присяжних в суді російського Владивостока винесла виправдальний вердикт у справі «приморських партизанів», яких звинувачували у вбивстві чотирьох жителів Кіровського району Приморського краю Росії в 2009 році.

На засіданні 20 липня присяжні визнали недоведеною подію злочину.

Двох фігурантів справи Олексія Нікітіна і Вадима Ковтуна звільнили з-під варти у залі суду. Вони вже вийшли із залу суду.

Всього обвинуваченими у справі проходять п’ять осіб: Олексій Нікітін, Олександр і Вадим Ковтуни, Максим Кирилов і Володимир Ілютіков. Суд над ними проходить вдруге – при першому розгляді справи в 2014 році обвинувачені були засуджені до різних термінів позбавлення волі, проте потім вирок стосовно двох осіб скасували через процесуальні порушення. Деякі епізоди справи, в тому числі і той, за яким 20 липня було винесено виправдувальний вердикт, були відправлені на перегляд.

Цей епізод – лише один зі злочинів, в якому звинувачують так званих «приморських партизанів». Головне звинувачення проти них – серія нападів на поліцейських, у результаті яких двоє співробітників правоохоронних органів були вбиті. Цього звинувачення сьогоднішній вердикт присяжних не стосується.

Обговорення наслідків вердикту продовжиться в крайовому суді 27 липня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG