Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 19:24

ВРЮ відкрила провадження щодо судді Отрош


(©Shutterstock)

Вища рада юстиції вирішила відкрити провадження за зверненням Міністерства юстиції України щодо судді Печерського районного суду Києва Інни Отрош. Таке рішення було ухвалене на засіданні ВРЮ 20 липня, повідомляє прес-служба відомства.

«Провадження відкрите на підставі частини третьої статті першої закону України «Про очищення влади», відповідно до якої протягом десяти років з дня набрання чинності цим законом забороняється перебувати на посаді судді особам, що обіймали сукупно не менше року посаду у Вищій раді юстиції в період з 25 лютого 2010 року до 22 лютого 2014 року», – йдеться в повідомленні.

Як заявив доповідач із цього питання, член ВРЮ Анатолій Мірошниченко, Отрош була призначена на посаду члена ВРЮ з’їздом суддів України 16 вересня 2010 року і склала присягу члена ВРЮ 21 вересня 2010 року, а отже, у визначений законом період перебувала на посаді члена Вищої ради юстиції і на неї поширюються заборони, передбачені законом про очищення влади.

Крім того, за повідомленням Мін’юсту, Отрош не подала заяви про надання згоди на проведення перевірки.

За даними ЗМІ, Інна Отрош, яка очолювала Печерський райсуд Києва, навесні 2014 року втекла до анексованого Росією Криму.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG