Доступність посилання

ТОП новини
24 Квітень 2019, Київ 11:46

ДПСУ спростовує інформацію влади Криму щодо неналежної роботи контрольних пунктів


Державна прикордонна служба України спростовує інформацію підконтрольної Кремлю влади Криму щодо неналежної роботи контрольних пунктів «Каланчак» і «Чаплинка» на адміністративній межі з півостровом.

«Контрольними службами окупаційних військ, що перебувають на території Криму поширюється неправдива інформація серед громадян про повільне здійснення пропускних операцій представниками Держприкордонслужби України в контрольних пунктах«Каланчак»та «Чаплинка» у зв’язку з нібито непрацездатністю баз даних», – йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

У Держприкордонслужбі зазначають, що у такий спосіб ці служби «намагаються дискредитувати українську сторону та дезінформувати громадян, які прямують на материкову частину України».

Українські прикордонники наголошують, що контрольні пункти в’їзду – виїзду на адміністративній межі з Кримом працюють в штатному режимі.

Натомість у підконтрольній Росії Кримській митниці заявляють про збільшення завантаженості пункту пропуску «Перекоп».

Після анексії Криму Росією на початку 2014 року між материковою Україною і півостровом є формально адміністративний, але фактично – справжній «кордон». На адмінкордоні працюють три контрольних пункту в’їзду-виїзду – «Каланчак», «Чонгар» і «Чаплинка».

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG