Доступність посилання

27 Травень 2017, Київ 17:18
Новини | Політика

«Опозиційний блок» заявляє про політичні репресії з боку ГПУ


«Опозиційний блок» заявляє про політичні репресії з боку Генеральної прокуратури України.

У політичній силі переконані, що Юрій Луценко на посаді генерального прокурора України «перетворює правоохоронну систему в інструмент переслідувань опозиційних депутатів, чия політична позиція не зручна нинішній владі».

«Він (Луценко – ред.)здійснює вибіркове правосуддя, без суду і слідства призначає винних, оголошує вироки, демонстративно тисне на суддів Конституційного суду в телевізійних ефірах, а, як у випадку з Вадимом Новинським, – організовує політичні переслідування опонентів влади», – йдеться у заяві.

«Опозиційний блок» вимагає зупинити «маховик політичних репресій» з боку ГПУ, «припинити знищення бізнесу опозиційних політиків, зупинити невмотивовані особисті переслідування політиків».

Напередодні Служба безпеки України провела обшуки в кількох офісах компаній, які входять у «Смарт-холдинг», що належить народному депутату Вадиму Новинському. У компанії відкинули звинувачення силовиків у причетності до фінансування тероризму і назвали обшуки «спробою влади залякати політичних опонентів».

Після цього генпрокурор Юрій Луценко порадив депутату від «Опозиційного блоку» Вадиму Новинському зосередитися на покаянні.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG