Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 15:49

Польща: понад 2,5 мільйона вірян зібралися на месу папи Римського


Папа Римський Франциск

Папа Римський Франциск провів у неділю месу за участю понад 2,5 мільйона паломників, що стало завершальним заходом його візиту в Польщу.

Франциск заявив присутнім, що вони повинні бути мрійниками, які відкидають «ненависть між народами» і «відмовляються бачити кордони і бар’єри».

Напередодні вночі так зване поле Милосердя (Campus Misericordiae) було заповнене сотнями тисяч підлітків, скаутів, священиків і сімей, які встановили табір під відкритим небом напередодні останньої меси тижневого фестивалю Всесвітніх днів молоді.

Під час вечірньої служби 30 липня Франциск засудив «сонних і тупих дітей, які плутають щастя з диваном», і закликав їх вийти і жити, а не витрачати час, будучи приклеєними до смартфонів.

Раніше під час візиту в табір смерті Аушвіц він зазначив, що жорстокість, як виглядає, «не закінчилася» з Другою світовою війною.

Він сказав, що «світ перебуває в стані війни», але шлях до «подолання страху» повинен вітати людей, які тікають від конфліктів і переслідувань – це резонансне повідомлення в Польщі, яка зайняла сувору позицію щодо біженців. Він також молився Богу, щоб позбавити світ від «руйнівної хвилі тероризму».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG