Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 12:05

Порошенко ввів в дію рішення РНБО про заходи щодо розвитку ОПК України


Президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня щодо розвитку оборонно-промислового комплексу України.

Як повідомляє прес-служба президента, цим рішенням РНБО доручила Кабміну розробити і внести на розгляд парламенту низки законодавчих ініціатив, що стосуються переозброєння, а також підготувати програму реформи та розвитку оборонно-промислового комплексу (ОПК) та їхнього фінансування.
Р

НБО доручила Кабміну забезпечити у місячний строк розроблення та внесення на розгляд Верховної Ради змін щодо ліцензування господарської діяльності з розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння.

Уряду також доручено у місячний строк підготувати та затвердити Державну цільову програму реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року. Крім того, мають бути затверджені до 1 січня 2017 року основні напрямки розвитку озброєння та військової техніки на довгостроковий період.

Також рішенням РНБО доручається Міністерству економічного розвитку і торгівлі України, Міністерству оборони України, Державному космічному агентству України та державному концерну «Укроборонпром»розробити та затвердити до 20 вересня 2016 року «дорожню карту» реформування системи стандартизації та технічного регулювання у сфері розроблення та виробництва продукції оборонного призначення.

Контроль за виконанням рішення РНБО, введеного в дію відповідним указом президента України, покладається на секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

У січні на засіданні РНБО Порошенко заявив, що у тривалій історичній перспективі головною військовою загрозою для України є і буде залишатися «країна-агресор Росія». Він також закликав перетворити держоборонзамовлення на стимул розвитку української економіки.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG