Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 02:19

Cпортивний арбітражний суд 15 серпня оголосить вердикт у справі російської легкоатлетки Клішиної


Російська легкоатлетка Дарія Клішина

Спортивний арбітражний суд розглянув 14 серпня в Ріо-де-Жанейро справу спортсменки Дарії Клішиної. Оприлюднення вердикту очікується 15 серпня.

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (ІААФ) наприкінці минулого тижня заборонила виступати на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро останній російській легкоатлетці, стрибунці у довжину Дарії Клішиній. Речник ІААФ Янніс Ніколау заявив 13 серпня, що керівний орган світової легкої атлетики анулював допуск Клішиної на підставі нової інформації.

Голова Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков назвав ситуацію з Клішиною «цинічним знущанням над російською спортсменкою з боку ІААФ».

Клішина дотепер була єдиним представником російської легкої атлетики, допущеним до змагань у Ріо-де-Жанейро на тлі тверджень про підтримувану російською державою програму вживання допінгу і приховування позитивних проб на заборонені речовини. 25-річна спортсменка мала допуск, оскільки впродовж останніх трьох років тренувалася і здавала допінг-тести у США, тому її нібито не стосувалися махінації з підміною аналізів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG