Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони: Україна і США підписали угоду щодо партнерства між оборонними відомствами


Міністр оборони України Степан Полторак і міністр оборони США Ештон Картер підписали «Концепцію розвитку партнерства між Міністерством оборони України і Міністерством оборони США на п’ятирічний період».

«Це вперше в історії ми підписали документ про співробітництво на такий тривалий період. Цей документ спрямований на підтримку оборонної реформи України та дасть змогу реалізовувати програми двостороннього співробітництва, передачі військової техніки, матеріально-технічних засобів, надання послуг та підготовки особового складу», – сказав у Лондоні міністр оборони України Степан Полторак, якого цитує прес-служба Міноборони України.

Концепція, серед іншого, передбачає удосконалення процесів оборонного планування, покращення співробітництва в сфері оборонних технологій та підтримка інтеграції оборонного сектору.

У липні в Україні з візитом перебувала міністр військово-повітряних сил США Дебора Лі Джеймс. Вона, серед іншого, заявила про намір поглибити відносини між військово-повітряними силами США та України. Міністр ВПС США провела низку зустрічей із керівництвом Міністерства оборони України. Джеймс також заявила про намір американської сторони допомогти Україні повністю відповідати стандартам НАТО до 2020 року.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG