Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: сьогодні РНБО розгляне оборонний бюджет на 2017 рік


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні відбудеться засідання РНБО, на якому розглянуть оборонний бюджет на 2017 рік.

«Зараз з Дніпра я повертаюся на засідання РНБО і будемо затверджувати військовий бюджет на 2017 рік. Там буде 5% ( ВВП – ред.), і я сподіваюся 129 мільярдів гривень, які підуть на сектор оборони і безпеки», – заявив він під час візиту на Дніпропетровщину.

Напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що забезпечення обороноздатності країни є пріоритетом державного бюджету на 2017 рік. За його словами, питання фінансування безпеки та оборони у межах 5% від ВВП – «це питання номер один».

Наприкінці січня на той час прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що в 2016 році уряд на 16 мільярдів гривень збільшив фінансування національної безпеки і оборони – до 113 мільярдів, підвищивши обсяг грошового забезпечення військовослужбовців.

Водночас на початку січня в ефірі Радіо Свобода генерал-лейтенант запасу, колишній заступник начальника Генштабу Збройних cил Ігор Романенко заявив, що в Україні навіть в умовах війни безпосередньо на Міністерство оборони у держбюджеті виділяють менше ніж 3% від ВВП, а для досягнення стандартів НАТО однією з необхідних умов є гідне фінансування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG