Доступність посилання

ТОП новини

Порошенко: сьогодні РНБО розгляне оборонний бюджет на 2017 рік


Петро Порошенко
Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що сьогодні відбудеться засідання РНБО, на якому розглянуть оборонний бюджет на 2017 рік.

«Зараз з Дніпра я повертаюся на засідання РНБО і будемо затверджувати військовий бюджет на 2017 рік. Там буде 5% ( ВВП – ред.), і я сподіваюся 129 мільярдів гривень, які підуть на сектор оборони і безпеки», – заявив він під час візиту на Дніпропетровщину.

Напередодні прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що забезпечення обороноздатності країни є пріоритетом державного бюджету на 2017 рік. За його словами, питання фінансування безпеки та оборони у межах 5% від ВВП – «це питання номер один».

Наприкінці січня на той час прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що в 2016 році уряд на 16 мільярдів гривень збільшив фінансування національної безпеки і оборони – до 113 мільярдів, підвищивши обсяг грошового забезпечення військовослужбовців.

Водночас на початку січня в ефірі Радіо Свобода генерал-лейтенант запасу, колишній заступник начальника Генштабу Збройних cил Ігор Романенко заявив, що в Україні навіть в умовах війни безпосередньо на Міністерство оборони у держбюджеті виділяють менше ніж 3% від ВВП, а для досягнення стандартів НАТО однією з необхідних умов є гідне фінансування.

XS
SM
MD
LG