Доступність посилання

ТОП новини

ООН проводить саміт у справах біженців і мігрантів


Генеральний секретар ООН Пан Ґі Мун і президент Туреччини Реджеп Ердоган, чия країна приймає тисячі біженців із Сирії (фото ілюстративне)

В ООН 19 вересня розпочинається саміт, учасники якого обговорять переміщення значної кількості біженців і мігрантів у світі.

Фахівці називають нинішню міграцію людей у світі більшою, ніж у будь-який час після завершення Другої світової війни. Очікується, що світові лідери ухвалять декларацію, спрямовану на уніфікацію підходів 193 держав-членів ООН до цієї проблеми та забезпечення захисту людських прав біженців та мігрантів.

Правозахисні групи розкритикували цей документ, який не є юридично обов’язковим. Вони вказують на брак дієвого міжнародного реагування на проблеми цих людей.

Рекордна кількість людей – понад 65 мільйонів перебувають у русі в усьому світі, рятуючись від конфліктів, таких як громадянська війна в Сирії, репресій і бідності. Серед цих людей близько 21 мільйона є біженцями.

Вісім країн прихистили понад половину світових біженців. Це Туреччина, Пакистан, Ліван, Іран, Ефіопія, Йорданія, Кенія та Уганда.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG