Доступність посилання

ТОП новини

Найєм: 17 років живу в орендованих квартирах


Мустава Найєм

Народний депутат з «Блоку Петра Порошенка» Мустафа Найєм заявляє, що 17 років живе в орендованих квартирах і не має нерухомості, яка б я не була вказана у декларації.

«У декларації вказані 1/5 від 61 квадратного метра квартири, в якій прописані моя прийомна мама, батько, брат і сестра. Ця квартира була отримана ще до розпаду СРСР, що можна перевірити в відкритих реєстрах», – написав Найєм 20 вересня у Facebook.

«Нерухомості немає також ні у однієї особи, чиї дані повинні бути внесені у мою декларацію, у тому числі, сестри і брата. У мене є старший прийомний брат, з яким я не підтримую стосунків упродовж останніх чотирнадцяти років. І щоб зовсім закрити цю тему, повідомляю, що ще до мого обрання депутатом мої батьки придбали ділянку землі розміром десять соток, які офіційно зареєстровані на ім’я моєї прийомної матері», – додав Мустафа Найєм.

Раніше цього місяця стало відомо, що народний депутат з БПП Сергій Лещенко придбав елітну квартиру у новобудові в історичному центрі Києва площею 200 квадратних метрів за 7,5 мільйонів гривень (понад 300 тисяч доларів).

Лещенко пояснив, що частина суми, витраченої на придбання квартири, – це його заощадження як колишнього співвласника «Української правди», решта – позика. Депутат стверджує, що кошти, сплачені за квартиру, є чесно заробленими, і придбання квартири не порушило вимог антикорупційного законодавства України.

Сергій Лещенко, який написав низку матеріалів про корупцію у вищих ешелонах влади для видання «Українська правда», у 2014 році був обраний народним депутатом за партійними списками «Блоку Петра Порошенка».

Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник 19 вересня заявив, що у процедурі придбання квартири народним депутатом України Сергієм Лещенком є ознаки адміністративного правопорушення про корупцію через можливе отримання безвідсоткового кредиту.

За його словами, матеріали справи передадуть до Національного агентства з питань запобігання корупції для оформлення адмінпротоколу, оскільки в НАБУ немає таких повноважень. Сьогодні у НАЗК повідомили про початок перевірки щодо квартири Лещенка.

XS
SM
MD
LG