Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін приєднав Академію муніципального управління до Таврійського університету


©Shutterstock

Кабінет міністрів України приєднав Академію муніципального управління до Таврійському національного університету імені Володимира Вернадського. Відповідне рішення уряд ухвалив на своєму засіданні.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, зокрема, зазначила, що студенти Академії муніципального управління зможуть продовжити навчання в університеті.

Напередодні у Міністерстві освіти України заявили, що Таврійський національний університет розпочне у Києві навчальний процес 27 вересня.

Таврійський університет є правонаступником всього майна, прав та обов’язків Академії муніципального управління, зокрема навчального фонду та гуртожитків.

У Міносвіти зазначали, що ще в процесі приєднання керівництво Академії погодилося надати свої лекційні аудиторії для навчання студентів Таврійського університету, а також сприяло розміщенню студентів університету у своїх гуртожитках.

За даними Міносвіти, на території України працюють ще 15 переміщених з Криму та Донбасу ВНЗ.

Минулого тижня у Києві біля будівлі Міністерства освіти і науки мітингували на підтримку Таврійського національного університету, який переїхав з Сімферополя до Києва. Активісти вимагали виділити університету приміщення під гуртожитки і навчальні заняття.

Через анексію Криму Росією на початку 2014 року частина кримчан виїхала з півострова на материкову частину України.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG