Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони: військові частини ЗСУ забезпечені лікарськими засобами на 87%


У Міністерстві оборони України заявляють, що забезпеченість військових частин Збройних сил України медичним майном становить 90%, а лікарськими засобами – 87%. Про це повідомив начальник медичної служби ЗС України Едуард Хорошун.

«Збройні Сили України вдячні волонтерським організаціям та громадянам, які надали санітарну техніку та активно залучилися до лікувально-евакуаційного процесу. На сьогодні медичні підрозділи забезпечені спеціальною медичною технікою на 80%, а санітарною – на 66%, броньованою санітарною технікою на 45%, що дозволяє виконувати завдання за призначенням. Парк санітарної техніки потребує оновлення, робота над цим триває», –сказав Хорошун, слова якого цитує прес-служба Міноборони.

За його словами, до кінця року планується надходження до ЗСУ 50 одиниць повнопривідної санітарної техніки,крім цього, медична служба ЗСУ у вересні отримала 5 санітарних автомобілів типу ХАММЕР з комплектами медичного оснащення, які розподіляються в бойові бригади.

«У 2016 році отримано 22 одиниці МТЛБУ та 16 одиниць МТЛБС, які також виконують завдання за призначенням. Додатково до кінця року планується отримання 16 одиниць МТЛБС», – заявив Хорошун і додав, що бойові частини на 100 % укомплектовані сучасними аптечками.

На Донбасі триває збройний конфлікт, який почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці». За даними ООН, за час конфлікту загинули близько 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG