Доступність посилання

ТОП новини

Міноборони: на Донбасі воює понад 30 тисяч бойовиків «ДНР» і «ЛНР»


На окупованій частині Донбасу перебуває понад 30 тисяч бойовиків, заявив речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник.

«Цифра постійно коливається. Загалом більше ніж 30 тисяч бойовиків так званих «ДНР» і «ЛНР» перебуває на Донбасі, і також там не менше ніж 4,5–5 тисяч кадрових російських військовослужбовців. І самими «армійськими корпусами» керують кадрові російські військові. Ці корпуси створені за структурою російської армії і напряму підпорядковані Генеральному штабові Збройних сил Росії», – зазначив Олександр Мотузяник в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, українські військові готові до будь-якого розвитку подій.

«Збройні сили України утворили доволі потужне збройне угруповання, і на сьогодні вважається, що цього угруповання достатньо, щоб хоча б на первинному етапі дати належну відсіч ворогові, не допустити його проникнення вглиб», – сказав речник Міноборони.

Раніше міжнародна група активістів-розслідувачів Bellingcat стверджувала, що десятки тисяч російських військовослужбовців брали участь у збройному конфлікті на сході України, частина з них отримала за це державні нагороди.

Перед цим Володимир Путін заявив, що на Донбасі є російські військові, але не регулярні війська.

XS
SM
MD
LG