Доступність посилання

ТОП новини

ВАДА: російські хакери підробили викрадені дані зірок спорту


(©Shutterstock)

Всесвітнє антидопінгове агентство (ВАДА) заявило, що російські хакери, які раніше викрали з бази ВАДА дані про десятки зіркових спортсменів-олімпійців, підробили частину викрадених документів.

У повідомленні на сайті організації 6 жовтня вказано, що потребують уточнення оприлюднені хакерською групою Fancy Bears дані щодо олімпійців зі США, Німеччини, Великої Британії, Польщі та Данії. Ідеться про винятки, які з міркувань здоров’я дозволяють таким спортсменам вживання деяких заборонених препаратів.

Fancy Bears розмістили інформацію про такі винятки, право на які довели, серед інших американські гімнастка Сімона Бейлз і тенісистки Серена та Вінус Вільямс.

ВАДА називає «дешевим пострілом у невинуватих спортсменів» зусилля, які мають на меті дискредитацію такої практики. Деякі російські офіційні особи називають такі дії «сумнівним терапевтичним використанням» заборонених препаратів.

Понад 100 російських спортсменів цього року не взяли участь в Олімпіаді через імовірну причетність до підтримуваної російською державою програми вживання допінгу і приховування позитивних результатів допінг-тестів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG