Доступність посилання

ТОП новини

Підготовка зустрічі лідерів «нормандської четвірки» триває – Пєсков


Речник президента Росії Дмитро Пєсков
Речник президента Росії Дмитро Пєсков

Підготовка зустрічі лідерів «нормандської четвірки» з урегулювання ситуації на сході України триває, але терміни її поки що не визначено. Про це заявив 10 жовтня речник президента Росії Дмитро Пєсков.

«Підготовка ведеться. У міру того, як вона наближатиметься до фіналу, ми надамо інформацію про можливі терміни її проведення», – сказав Пєсков.

14 вересня міністр закордонних справ Франції Жан-Марк Еро сказав, що керівники МЗС України, Франції й Німеччині готують саміт у «нормандському форматі» на найвищому рівні.

15 вересня в Кремлі заявили, що зустріч у «нормандському форматі» на найвищому рівні може відбутися тільки тоді, коли будуть реальні питання» для обговорення.

23 вересня заступник голови адміністрації президента України Костянтин Єлісеєв заявив про наявність консенсусу щодо проведення наступного саміту «нормандської четвірки». При цьому Єлісеєв додав, що зустріч «нормандської четвірки» відбудеться тоді, коли будуть належним чином підготовлені необхідні документи, які враховуватимуть інтереси української сторони.

XS
SM
MD
LG