Доступність посилання

ТОП новини

Родичі загиблих на катері «Іволга» на Одещині встановили меморіал у пам’ять про рідних


Родичі загиблих на катері «Іволга» на Одещині встановили меморіал у пам’ять про рідних

У селищі Затока Одеської області на роковини трагедії на катері «Іволга», що забрала життя 20 людей, родичі та друзі загиблих відкрили пам’ятний знак своїм близьким.

Меморіал вони придбали та встановили за власний рахунок, скаржачись, що від місцевої чи обласної влади допомоги не дочекалися.

Учасники акції висловили сподівання, що пам’ятник, встановлений безпосередньо на березі, стане «добрим повчанням для інших моряків».

На 19 жовтня в Суворовському районному суді Одеси призначене наступне засідання суду у справі катастрофи «Іволги». Єдиний підозрюваний у цій справі – капітан судна Олександр Книшев.

17 жовтня 2015 року біля Затоки потонуло прогулянкове судно «Іволга». Протягом кількох днів виявили тіла загалом 20 людей, що загинули при цьому. 22 людини тоді врятували.

Як заявив тоді голова урядової комісії з розслідування аварії, віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, трагедію спричинили недбалість капітана судна та порушення правил техніки безпеки.

За фактом аварії міліція розпочала кримінальне провадження за частиною 3 статтею 276 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту.

За повідомленнями, судно було розраховане не більш як на 20 осіб, тоді як капітан узяв на нього принаймні 42 людини.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG