Доступність посилання

ТОП новини

НАЗК: у користувачів АЦСК «Україна» спостерігається нестабільна робота реєстру


У Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК) заявляють про нестабільну роботу реєстру електронних декларацій через регламенті роботи центру сертифікації ключів «Україна».

«Акредитований центр сертифікації ключів «Україна» з 22:00 28 жовтня до 22:00 30 жовтня проводить регламентні роботи. В зв’язку з цим спостерігаються нестабільна робота реєстру у користувачів АЦСК «Україна», – йдеться у повідомленні агенції на сторінці у Facebook.

«Для можливості подати декларацію, ви можете швидко отримати електронний цифровий підпис за допомогою сервісу «Приват24» та замінити ваш електронний цифровий підпис кнопкою «Я загубив/змінив свій приватний ключ», – додають у НАЗК.

Перед цим голова НАЗК Наталія Корчак повідомляла, що вночі зафіксували атаку хакерів на мережеве обладнання, що призвело до тимчасових збоїв роботи сайту електронного декларування.

В агентстві раніше нагадували, що подати декларацію посадовим особам першого етапу декларування потрібно до 24:00 30 жовтня 2016 року.

Відповідно до закону «Про запобігання корупції», впродовж 60 днів після запуску системи електронного декларування декларації мають подати особи, які посідають відповідальне й особливо відповідальне становище. Це близько 50 тисяч високопосадовців, серед яких президент, прем’єр-міністр, члени уряду, народні депутати України, заступники міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади та їхні заступники.

XS
SM
MD
LG