Доступність посилання

ТОП новини

Експерти Світового банку запросили співробітників НАЗК на семінар із методології перевірки е-декларацій


Експерти Світового банку – керівник робочої групи Девід Бернштейн і спеціаліст фінансового сектору Лора Поп, які зараз перебувають в Україні, – на зустрічі з фахівцями Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) обговорили дорожню карту співпраці на 2017 рік у питанні вдосконалення системи електронного декларування.

Як повідомляє прес-служба НАЗК, експерти Світового банку запросили працівників департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК на семінар з методології перевірки е-декларацій, який відбудеться 11 листопада в регіональному офісі Світового банку.

Експерти Світового банку також провели оцінку технічного прогресу в інтеграції державних баз даних і електронної системи декларування майна для забезпечення автоматизованих перевірок.

«На сьогодні вже завершилася перша хвиля електронного декларування і все суспільство має великі очікування щодо результатів верифікації декларацій. Велика увага прикута до подальших кроків НАЗК», – зазначив керівник робочої групи Світового банку Девід Бернштейн.

На думку Лори Поп, спеціаліста фінансового сектору представництва Світового банку, усунення технічних проблем та вдосконалення роботи реєстру мають відбуватися паралельно із запровадженням автоматизованої перевірки поданих електронних декларацій.

У ніч на 31 жовтня завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище – президент, прем’єр, члени уряду, депутати, судді, правоохоронці. За даними сайту Єдиного державного реєстру декларацій, на час завершення першого етапу було подано понад 130 тисяч декларацій (враховуючи уточнені декларації, що зберігаються в реєстрі окремо). Протягом семи днів до поданих електронних декларацій могли внести уточнення.

Відповідно до раніше опублікованого алгоритму дій НАЗК, із 31 жовтня агентство розпочинає оцінку декларацій, зокрема, на правильність та повноту заповнення, своєчасність подання.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG