Доступність посилання

ТОП новини

Сирія: десятки людей загинули внаслідок ударів по «повстанській» частині Алеппо


Оплакування жертв чергового удару по сходу Алеппо, 19 листопада 2016 року
Оплакування жертв чергового удару по сходу Алеппо, 19 листопада 2016 року

У Сирії десятки людей загинули в суботу внаслідок повітряних і артилерійських ударів по східній частині Алеппо, яку в оточенні утримують повстанці.

За даними Бюро спостереження за правами людини в Сирії, що працює в Лондоні і має інформаторів на місцях, за суботу там загинуло таким чином 48 людей, із них не менш ніж 5 дітей.

Таким чином, за даними бюро, протягом останніх п’яти днів посилених бомбардувань східного Алеппо й сусідніх утримуваних повстанцями місцевостей було вбито вже приблизно 180 людей, із них у самій оточеній частині міста 97.

Ці удари також знову влучали по лікарнях у східному Алеппо, таким чином залишивши цю частину міста цілком без медичного обслуговування.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що, за даними кількох гуманітарних агентств із системи ООН, що базуються в сусідній із Сирією Туреччині, підтвердили: внаслідок останніх ударів на сході Алеппо виведені з ладу вже всі лікарні, що були там.

Удари по повстанцях в Алеппо й околицях здійснюють урядові війська режиму Сирії, а також бойова авіація Росії.

Ці удари різко засудили у світі.

Зокрема, у США закликали Росію, що має вплив на сирійський режим, вжити заходів, щоб зупинити ці удари й дати можливість доставити гуманітарну допомогу до оточених частин Алеппо.

Урядові війська Сирії – як вважають, за звичної підтримки авіації Росії – поновили наступ на східну частину Алеппо 15 листопада в намаганні захопити під свою владу все місто.

В облозі на сході Алеппо, що триває від липня, під обстрілами й повітряними ударами перебуває понад 250 тисяч людей.

XS
SM
MD
LG