Доступність посилання

ТОП новини
25 Вересень 2018, Київ 14:43

Обама прагне побачити мирне врегулювання в Україні до складання своїх повноважень


Президент США Барак Обама

Президент США Барак Обама наголосив, що прагне досягти мирного врегулювання в Україні шляхом переговорів, перш ніж залишить свою посаду в січні. Про це американський лідер заявив 20 листопада в столиці Перу Лімі під час прес-конференції за підсумками саміту групи Азійсько-Тихоокеанського економічного співробітництва (АТЕС).

«Я переконував його (Путіна – ред.) доручити своїм учасникам переговорів працювати з Францією, Німеччиною, Україною, щоб побачити, що ми можемо отримати до завершення мого терміну», – розповів Обама про зміст короткої розмови з президентом Росії Володимиром Путіним.

Обама в цій розмові з Путіним також розкритикував роль Ірану і Росії в громадянській війні в Сирії.

Москва підтримує проросійських сепаратистів на Донбасі в їхньому збройному конфлікті з урядовими силами України. Київ заявляє про пряму участь російських кадрових військових у цьому конфлікті. Москва заперечує це, але на Заході вважають обґрунтованою позицію Києва. Зокрема, США послідовно користуються терміном «спільні російсько-сепаратистські сили» на позначення антиукраїнських сил на окупованій частині Донбасу.

Внаслідок протистояння від квітня 2014 року на сході України загинули майже 10 тисяч людей.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG