Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі родинам полонених та зниклих безвісти бійців вирішили надати по 100 тисяч гривень допомоги з бюджету


У Дніпрі родини полонених та зниклих безвісти бійців АТО отримають по 100 тисяч гривень із міського бюджету – таке рішення депутати Дніпровської міської ради ухвалили на черговій сесії.

За рішенням, у місті затверджена програма «Родина героя» на найближчі 5 років.

Як поінформував заступник начальника управління з питань допомоги учасникам АТО міськради Сергій Звірко, з міського бюджету 2017 року нададуть новий вид адресної матеріальної допомоги – родинам бійців, які вважаються зниклими безвісти або перебувають у полоні. Розмір такої одноразової виплати – 100 тисяч гривень.

Водночас він зазначив, що в межах програми заплановані кошти на оплату путівок для бійців АТО, матеріальну допомогу на оздоровлення та перевезення військових і членів їхніх сімей до місць реабілітації та оздоровлення. Також із 2017 року родини загиблих учасників АТО отримуватимуть від міста 50-відсоткову пільгу на сплату житлово-комунальних послуг.

«Наступного року на фінансування програми виділять 39 мільйонів гривень», – зазначив Сергій Звірко.

У четвер на сесії депутати Дніпровської міської ради також ухвалили бюджет міста на 2017 рік в розмірі понад 6,3 мільярда гривень, який, як стверджують у мерії, буде «соціально спрямованим».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG