Доступність посилання

ТОП новини

Москаль прийшов на допит до ГПУ


Геннадій Москаль (©Shutterstock)

Голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль 5 грудня прийшов на допит до Генеральної прокуратури України, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Москаль заявив, що не знає, в якій саме справі його допитуватимуть.

Минулого місяця голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль повідомив, що 5 грудня з’явиться на допит у справі щодо злочинів під час Революції гідності і даватиме свідчення про пожежу в Будинку профспілок 19 лютого 2014 року.

«Мене викликають на допит щодо підпалу Будинку профспілок 19 лютого 2014 року. Детальний звіт по цьому злочину ТСК направила в ГПУ ще 15 травня 2014 року. Там усе чітко розписано, наведені конкретні прізвища силовиків, котрі на час передачі звіту ТСК в Генпрокуратуру ще знаходилися в Україні. І кого з них затримали й засудили? Нікого!...5 грудня я приїду на допит, але прошу доповісти громадськості хоч про якісь реальні результати слідства. Інакше до третьої річниці Революції гідності почну оприлюднювати матеріали ТСК, які покажуть, що слідство фактично нічого не зробило», – заявив Москаль.

Він додав, що дату допиту визначено повісткою від Генпрокуратури, а заяви у ЗМІ керівника департаменту спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк, що він відмовляється давати свідчення не відповідають дійсності.

Раніше в інтерв’ю одному з українських телеканалів керівник департаменту спецрозслідувань ГПУ Сергій Горбатюк заявив, що Геннадій Москаль після кількох запрошень в ГПУ так і не з’явився на допит.

У 2014 році Геннадій Москаль був головою тимчасової слідчої комісії парламенту з розслідування злочинів на Майдані.

Вночі 19 лютого силовики у Києві почали штурм Майдану, в результаті чого в Будинку профспілок виникла пожежа. Другий поверх, де розміщувався штаб активістів Євромайдану, вигорів вщент. Деякі перекриття між поверхами завалилися. За офіційними даними, в будівлі загинули двоє людей. Нині триває реконструкція будівлі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG