Доступність посилання

ТОП новини

Угорщина прийняла на оздоровлення групу волонтерів та учасників бойових дій на Донбасі


46 волонтерів та учасників бойових дій на сході України перебувають на семиденному відпочинку й оздоровленні в Угорщині на озері Веленце. У понеділок вони відвідали в Будапешті парламент Угорщини.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, поїздка до Угорщини стала можлива за організаційно-фінансового сприяння Кабінету міністрів Угорщини та Центрального органу самоврядування українців Угорщини.

Статс-секретар Міністерства людських ресурсів Міклош Шолтес на зустрічі з волонтерами та учасниками бойових дій на сході України запевнив, що Угорщина продовжить гуманітарну співпрацю з українською стороною, зокре+м йдеться про подальшу організацію літнього відпочинку для українських дітей із родин учасників АТО та сімей переселенців і лікування поранених військовослужбовців.

Зі свого боку, посол України в Угорщині Любов Непоп висловила вдячність угорському уряду за підтримку України в протидії російській агресії та практичні кроки з її подолання. Любов Непоп наголосила, що цього року на озері Веленце відпочило 700 українських дітей із сімей учасників бойових дій на Донбасі.

Цей відпочинок став можливим завдяки як угорській допомозі, так і зусиллям волонтерів, які опікувалися формуванням груп по всій Україні, і зараз вони отримали можливість на власні очі побачити місце, де відпочивали українські діти, наголосила Непоп.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати російські «добровольці».

За даними ООН, станом на вересень цього року на Донбасі загинули понад 9,6 тисячі людей, понад 22 тисячі були поранені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG