Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпрі люди з особливими потребами вимагали безбар’єрності інфраструктури


Акція людей з особливими потребами у Дніпрі, 8 грудня 2016 року
Акція людей з особливими потребами у Дніпрі, 8 грудня 2016 року

У Дніпрі люди з вадами опорно-рухового апарату вимагали від міської влади безбар’єрності міської інфраструктури. 8 грудня вони приїхали на центральну площу міста на візках, прийшли на милицях і запропонували здоровим людям побути на їхньому місці.

У руках вони тримали плакати з написами: «Покажи, що ти сильний, сядь на візок!», «Дивись на людину, а не на вади!».

Організатори ініціювали для сміливців своєрідний квест: проїхатись центром міста в інвалідному візку, потрапити до кафе, магазину та переїхати бордюр. Зробити це вийшло далеко не в усіх.

За словами людей з обмеженими можливостями, це допоможе здоровим людям на власному досвіді переконатись, наскільки місто є доступним для людей з вадами.

За словами організаторів-волонтерів, які опікуються людьми з особливими потребами, наразі вони готують письмові звернення до керівників установ і організацій з вимогою подбати про пандуси для «візочників».

2016 року у міській раді Дніпра обіцяли розв’язання проблем доступності інфраструктури для людей з особливими потребами.

Раніше радник міського голови Юрій Лозовенко заявив, що 99,9% місць у Дніпрі недоступні для маломобільних груп населення. Навіть у будівлі мерії немає можливості проїхати до ліфту та відсутня спеціалізована вбиральня.

Цього року у Дніпрі влада оголосила початок реалізації проекту «Місто без меж». У липні посадовці заявили, що розробляєють мапу доступності громадських закладів та установ для людей з особливими потребами.

XS
SM
MD
LG