Доступність посилання

ТОП новини

Львівщина отримала нового керівника поліції


Валерій Середа

Керівником Головного управління поліції у Львівській області призначили Валерія Середу, ректора державного університету внутрішніх справ, інформує сайт Міністерства внутрішніх справ України.

Генерал Валерій Середа замінив на посаді полковника Дмитра Загарію, який був обраний очільником поліції у 2014 році у відкритому конкурсі, завдяки вимозі громади і якого назвали першим «народним поліцейським». Дмитро Загарія був поранений на Донбасі у лютому 2015 року.

Валерій Середа брав участь у формуванні батальйону спецпризначення «Львів» в 2014 році і у його складі перебував у зоні бойових дій. З 2012 року Валерій Середа працював у Львівському державному університеті внутрішніх справ, який очолив у 2014 році. Нового начальника поліції Львівщини 13 грудня представить заступник голови Національної поліції України Олександр Вакуленко, інформує МВС.

Тим часом Дмитра Загарію запросили на роботу в міністерство – наразі не відомо, на яку посаду.

Громадські активісти у Львові обурені тим, що міністерство не провело відкритий публічний конкурс щодо обрання нового керівника поліції, і обіцяють пильно контролювати його діяльність.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG